Nejnovější recenze ze sekce Terarijní topidla

Ověřený zákazník Farma Python s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. května 2011

Zakoupeno v Farma Python s.r.o.

• Maximální zajištění mnou požadovanývh kritérií chovu

"Mám to co jsem si objednal a požaduji"

Ověřený zákazník Farma Python s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2011

Zakoupeno v Farma Python s.r.o.

• Plně doporučuji pro chov terarijních zvířat. Vzhledem k zabudované signalizaci poklesu a navýšení stanovené teploty o 1-4 stupně celsia je velmi vhodným zařízením do inkubátoru

plně doporučuji pro dostupnou cenu a výrazné technické přednosti

Hagen ExoTerra Heat Wave 8W

Hagen ExoTerra Heat Wave 8W

Ověřený zákazník Best for Pet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. dubna 2011

Zakoupeno v Best for Pet.cz

• snadná manipulace
  • Při koupi jsem jako naprostý laik vůbec netušila, že je tato podložka pouze na "jedno " použití a že se natrvalo nalepuje na skleněné terárko. Pokud ji tedy nalepíte špatně, máte smůlu, nejde již odlepit a znovu přilepit jinam.
  • vyšší cena
  • s teraristikou teprve začínám, takže věřím, že "vychytám mouchy", ale po týdnu používání mi přijde, že podložka topí málo a hlavně "různě". Někdy je sklo teplé, jindy téměř chladné.

I přez mé výtky je to asi dobrá volba - záleží, jak si sami zvyknete a co očekáváte.

Ověřený zákazník Zoo Center Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2011

Zakoupeno v Zoo Center

Želvy se na něm rády vyhřívají.

• topí na příjemnou teplotu
  • malá spotřeba energie
  • vypadá jako přírodní kámen
  • vyšší cena

Tento topný kámen jsem používala pro ještěra. Na pohled vypadá velmi pěkně, jako přírodní kámen, a pokud ukryjete kabel, slouží i jako pěkná dekorace terária. Má v sobě zabudované světýlko, které signalizuje funkci, a je velmi nenápadné, takže se nemusíte obávat, že by nějak rušilo. Ještěr se na něm rád vyhříval. Kabel netopí na moc velkou teplotu, nemůže se tedy stát, že by zvíře popálil. V hodně malých teráriích možná trochu vyhřeje i okolní prostředí, ale pokud chováte hodně teplomilné tvory, je určitě lepší použít i jiný zdroj energie.

Zoo Med Kámen topný deluxe s regulátorem 17W

Zoo Med Kámen topný deluxe s regulátorem 17W

Ověřený zákazník Starbrana.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2010

Zakoupeno v Starbrana.cz

Velice ráda bych výrobek zhodnotila, jen kdyby mi byl vaším obchodem dodán. Velice mě překvapuje, že chcete hodnotit výrobek, který jste mi vůbec nedodali.

Anonym Anonym

Přidáno: 31. července 2010

• Levný
  • nízká spotřeba el. Energie
  • teplotní rozdíl cca 3°C

Potřebovala jsem topný kámen, k zajištění lepších podmínek, pro mé africké šneky. Vybrala jsem si tento 3W, takže teplotně spíše slabší a méně výkonnější topný kamínek. Dobré je, že za neustálý nonstop provoz spotřebuje oproti jiným kamenům poměrně málo elektrické energie, takže je ekonomicky výhodnější. Po zapojení je do hodinky teplý na maximum, přijde mi, že občas topí míň občas víc, takže se térko zbytečně nepřetápí. Na rozehřátém kameni v pohodě udržíte ruku, je srovnatelný s kamenem, na který svítí sluníčko, takže se zvířata nemohou spálit. Kámen je vhodné zahrabat do substrátu – lépe pak ohřívá okolní zeminu a ze zeminy se vlivem tepla vypařuje voda, takže je v teráriu potřebná vlhkost. Kámen se trochu neprakticky čistí, neboť je pórovatý a nepravidelný – lehce se v něm drží nečistoty a špína a vysloveně ho polévat vodou, to jsem raději nikdy nezkusila, aby se neponičil. Co jsem tak vypozorovala, tak v mém středně velkém terárku (70x45x80) je zhruba o tři stupně víc než v místnosti.

Zobrazuji 281 - 287 ze 287 recenzí 1...11 12 13 14 [ 15 ]